19 LAT a takie problemy - o co chodzi?

napisał/a: sandman1200 2017-03-25 18:29
Witam
Opiszę moj problem skrótowo bo wiem że nie każdemu chce się czytać
Miewam okropne bole / lub można to nazwać sztywnienia mięśni w jelitach lub okolicy nerek czasem przy pęcherzu podczas chodzenia. Przejdę np 2 kilometry i się zaczyna bol jest tylko podczas ruchu wiec kiedy usiadne i odpoczne kilka minut przechodzi ale nawraca po przejscu jakiegos dystansu, bole występują w nie jednorodnych miejscach mogą wystąpić z lewej strony a mogą z prawej.
Miałem ostatnio okropne bole brzucha+ wymioty+ nie mogłem jeść. Zrobiłem rentgen , usg 2krotnie,OB morfologie mocz + cisnienie itp. Badania nic niewyszło zdrowy jak koń, zrobiłem wiec gastrologię wyszło mi coś takiego o nazwie " przepuklina rozworu przełykowego " oraz zakażenie ,, Helicobacter pylori'' lekarz powiedział nie da sie panu pomoc bo z tą przepukliną bedzie sie pan meczyc całe zycie ale pocieszał mnie ze są 4 stany tego A B C D a ja mam ledwo A, myślę sobie super wyjasniło się - ale włsnie w tym momecie uswiadomiłem sobie że tak naprawdę wyszło mi coś co nie jest zwiazane z jelitami, rozumiem że to może pododować bóle brzucha, ale dlaczego mam te okropnie bolące kolki podczas chodzenia? Nie wiem jak to opisać coś jak kolka + sztywnienie miesni i co krok mocniejszy.Paradoksalnie gdybym robił np brzuszki (cwiczenia) - nic by mi nie było zero bolu
Wiem że nie da sie pomoc przez internet ale BŁAGAM proszę chociaż podpowiedzieć mi co to MOŻE być/ co MOŻE zmniejszyć dolegliwości Oraz Czy to może być jakaś straszliwa choroba mimo iż badania mam dobre?

Całośc z tymi jelitami trwa dobre kilka-naście miesiecy i chyba tylko się nasila a nie poprawia

Nie pije nie pale nie pije nawet kawy, nie jem cukru - warzywa owoce to piorytet nie jem wieprzowiny tylko drób, piję miętę, rózne zioła - NIC dieta jak dla sportowca i NIC MI TO NIE DAJE ( a odżywiam sie tak już pół życia odkąd jestem świadom że mogę być chory) Nie ćwiczę, ruch mam tylko wieczorami ok godizny 21 ( długi spacer) resztę dnia szkoła, po powrocie siedze parę godzin przed komputerem praktycznie bez ruchu do tej 21:00 ( wyjątki tylko latem- ruszam się trochę wiecej) ale nie dziwne, kto by chciał chodzić gdy go kuje brzuch i jelita
Jestem mężczyzną mam 19 lat, zle się czuje odkąd skonczylem 16 lat mniej wiecej.

Badania mam super a czuje jakbym umierał. Proszę Państwa o opinie cóż możę być przyczyną tego wszystkiego. Dodam że co prawda boję się smierći okropnie - i BYĆ MOŻE powoduje to u mnie stres a z nim nerwicę ale nie sądze żeby nerwica nie pozwalała mi wyjść spokojnie na spacer od 3 lat No chyba że te Bakterie rozwalają mi jelita - bo nie stosuje na nie antybiotyku
Pozdrawiam
napisał/a: Andzrej 2017-03-25 20:45
Jeżeli ból nie występuje w pozycji leżącej może to być podginanie się moczowodów.
napisał/a: whogot 2017-04-12 14:11
może to wrzodziejące zapalenie jelita grubego? u mnie było podobnie...