16 lat Ginekomastia/Lipomastia

napisał/a: TYSON98 2014-05-24 14:06
Witam mam taki problem więc zaczne
mam 16 lat własnie kończe 3 gimnazjum mam dośc spory problem z piersiami. Nie jestem gruby ani chudy tak po środku mam 182cm wzorostu i waże 86 kg, nie siedzę w domu cąły czas , jestem na boisku gram w piłke 3-4 razy w tygodniu po lekcjach około 3 godziny + 4x wf w szkole jestem aktywny sportowo. Biorę udziął w zawodach piłka nożna,ręczna,siatka,tenis stołowy, w domu ćwicze ze sztangą hantlelkami dużo biore na klate mam wyrobione mięśnie rąk i nóg . Jak do tej pory dało sie jakoś ukryć mój problem nietypowymi sposobami np przyklejanie taśmy w okolicach piersci co zakrywało piersi dotąd asz się nie odklei wiem że to głupie ale skuteczne na 5-8 godzin nie widać przez koszulke. Problem jest też z tym że nie przebieram się na wf tylko ćwicze w tym co mam na sobie spodenki tak ale podkoszulke nie kiedy taśma sie odklei to gram w bluzie żeby nic nie było widać jak narazie nikt w klasie sie tego nie czepia bo można powiedzieć że jestem jak by głową klasy jestem przewodniczącym. Mogę dodać zdjęcia jak i piersi jak ci całego ciała dla ułatwienia rozpoznania problemu .Nie długo idę do technikum i wydaje mi się że tam będe miał ogromny kłopot bo będe miał basen w tygodniu i pare tam wf i napewno nie dam sobie rady a zaczynają sie wakacje i wgl więc mam taką prozbę jak sie tego pozbyć w 3 miesiące do września bardzo prosze jest to bardzo denerwujące nie daje mi to czasem żyć mam myśli samobójcze POMOCY!