15 lat i odchudzanie ?

napisał/a: TylkoTegoChce 2013-09-05 22:31
Witam was wszystkich serdecznie chciałbym żebyście mi pomogli w spaleniu trochę kilogramów więc zacznijmy opiszę siebie . No to tak mam 15 lat wzrost około 180 cm ważę 80 kg niecałe .I tutaj się zaczyna mój problem 80 kg przy takim wzroście to mi mówią że to jest poprawnie no ale kurcze mi się to nie podoba bo kurde jak podniosę koszulkę do góry to naprawdę brzuszek mi widać , nie dużo ale widać , ale jak siedzę to kurde nawet się na niego nie patrze bo jestem sam na siebie zły jak się zmieniłem przez ostatnie półtora roku .Teraz opiszę wam tak w skrócie jak się odżywiam . No to zacznijmy od tego że piję Coca - Cola w dużych ilościach no z 7/8 litrów na tydzień może więcej , jem chipsy , batony i takie tam słodycze . Śniadania zazwyczaj nie jem ponieważ nie mam nadzwyczajniej w świecie czasu ponieważ do szkoły się spieszę . Więc biorę kaskę i w szkole kupuję jakieś tam pączki itt. Obiad to między innymi : Zupy typu : pomidorowa , rosół , warzywna . Drugie danie to często : ziemniaczki , jakieś mięsko smażone . No i po obiedzie często zaglądam do lodówki żeby coś podjeść . Dopiero od jakiegoś czasu się ograniczam bo wiem że to nie jest dla mnie zdrowe i najbardziej to chce SCHUDNĄĆ , nabrać jakiejś figury np ; kaloryferek i takie tam troche większy bicek może heh póki co to w bicku mam 38 cm . Lecz na rękach ani nogach tłuszczu nie widać . W miarę często wybieram się na rower lecz teraz to rzadziej bo mi się nie chce . Często wole siedzieć w domu grając na komputerze i pić coca - cole . I teraz proszę was o jakieś rady jak mogę schudnąć jakoś do 70kg lub moją mase zamienić bardziej na mięśnie . Liczę na was . Z góry dziękuje siemka .
napisał/a: ~Anonymous 2013-09-07 01:59
Nie pij coli bo nie długo będziesz mieć dziury w zębach,ogranicz słodycze,odżywiaj się zdrowo. Doczekaj aż twój organizm przestanie "rosnąć" bo na razie się rozwijasz a po tym pomyśl o kaloryferze czy też bicepsach. Pozdrawiam.
napisał/a: TylkoTegoChce 2013-09-07 13:52
Ale ćwiczenia typu : bieganie , jazda na rowerze , gra w piłkę coś mi pomoże ? Zakładając że będę je wykonywał na przykład 4 razy w tygodniu systematycznie .
napisał/a: ~Anonymous 2013-09-07 16:27
Naturalnie że tak to dla zdrowia i płaskiego brzuszka bardzo wskazane. Sport i zdrowe odżywianie to podstawa. Pozdrawiam.
napisał/a: ewka35 2013-09-08 17:01
Masz 15 lat i 180 cm wzrostu więc spokojnie możesz wybrać się na siłownię.
Jak zaczniesz dzisiaj to w wieku 20 lat będziesz wspaniale wyrzeźbionym przystojniakiem:)
Z Twojego postu wynika jednak że jesteś raczej leniuchem jak i fanem złego odżywiania i..........coca-coli!!!
Nie rozumiem za bardzo czego Ty oczekujesz od nas(piszesz liczę na Was)?!
Przeczytaj dokładnie swój własny post,i jako osoba w miarę inteligentna powinieneś wyciągnąć z niego swoje własne wnioski.
Jesteś młody więc wszystko przed Tobą.
A jak ruszysz tyłek i np.3 razy w tygodniu będziesz trenował mięśnie(np.pon,śr i pt),a we wtorek i czwartek to co lubisz czyli piłka i jazda na rowerze,-to gwarantuję Ci że nawet przy Twojej"chorej" diecie będziesz wyglądał lepiej za 2-3 miesiące.
Rusz d...pę i przestań marudzić tylko weź się do roboty:)
Powodzenia i pozdrawiam:)
napisał/a: ~Anonymous 2013-09-08 23:07
ewka35 napisal(a):Masz 15 lat i 180 cm wzrostu więc spokojnie możesz wybrać się na siłownię.
Jak zaczniesz dzisiaj to w wieku 20 lat będziesz wspaniale wyrzeźbionym przystojniakiem:)
Z Twojego postu wynika jednak że jesteś raczej leniuchem jak i fanem złego odżywiania i..........coca-coli!!!
Nie rozumiem za bardzo czego Ty oczekujesz od nas(piszesz liczę na Was)?!
Przeczytaj dokładnie swój własny post,i jako osoba w miarę inteligentna powinieneś wyciągnąć z niego swoje własne wnioski.
Jesteś młody więc wszystko przed Tobą.
A jak ruszysz tyłek i np.3 razy w tygodniu będziesz trenował mięśnie(np.pon,śr i pt),a we wtorek i czwartek to co lubisz czyli piłka i jazda na rowerze,-to gwarantuję Ci że nawet przy Twojej"chorej" diecie będziesz wyglądał lepiej za 2-3 miesiące.
Rusz d...pę i przestań marudzić tylko weź się do roboty:)
Powodzenia i pozdrawiam:)


Wzrost w tym wieku nie zawsze idzie z rozwojem organów wewnętrznych w parze. Forsowanie organizmu może zakończyć się niewydolnością. Osobiście otarłam się o takie przypadki. Tak na wszelki wypadek informuję. Pozdrawiam.
napisał/a: ewka35 2013-09-09 11:41
Renesans napisal(a):
Wzrost w tym wieku nie zawsze idzie z rozwojem organów wewnętrznych w parze. Forsowanie organizmu może zakończyć się niewydolnością. Osobiście otarłam się o takie przypadki. Tak na wszelki wypadek informuję. Pozdrawiam.


Tak to prawda:)
Ale siłownia wcale nie musi oznaczać forsowania organizmu,nikt nie każe mu trenować jak przed trójbojem siłowym.
Na każdej siłowni są(a w każdym razie powinni być)trenerzy i myślę że na pewno opracowali by jakiś odpowiedni zestaw ćwiczeń.
Pozdrawiam:)